Стажер на виробництво

«Атон Сервіс» – вітчизняний виробник високоякісного обладнання. Виконує проектування, монтаж і пуско-наладку обладнання для промислових підприємств, Запрошує на роботу – стажистів! Без досвіду роботи.

Вимоги:

Без досвіду роботи!
Бажання навчатися!
Старанність, відсутність шкідливих звичок.
Готовність до відряджень по Україні.

 

Обов’язки:

Допомога на виробництві, навчання, отримання робочих спеціальностей

 

Умови роботи:

Режим роботи: ПН-ПТ з 8:00 до 17:00;
Офіційне працевлаштування.
Заробітна плата:
7000 грн/6000 грн – на випробувальний термін, збільшення з придбанням корисних навичок
Робота в цеху за адресою: вул. Бориспільська, 7 (район Дарницького залізничного вокзалу).

Весь інструмент для роботи надається компанією.
Всі додаткові питання під час співбесіди.

Контактна особа:
Директор Олександр Михайлович
+380672390089

Резюме відправляйте на адресу work@aton-service.com.ua

Останні Вакансії

 • Актуальні вакансії Атон Сервіс

  Компанія Атон Сервіс активно розвивається і запускає нові проекти. Запрошуємо фахівців приєднатися до нашої професійної команди.

  На виробництво в Бровари потрібні слюсар-монтажник, бляхар- старший зміни (системи вентиляції), бляхар без досвіду роботи (системи вентиляції), оператор ЧПУ (лазер/плазмове різання).

  Атон Сервіс успішно працює з 2004 року. У нас стабільна довгострокова робота і можливість професійного зростання. Ми дбаємо про наших співробітників, підтримуємо і розвиваємо їх. Працівники ─ найцінніший актив компанії.

  Ми пропонуємо:

  ✅ роботу на високотехнологічному виробництві

  ✅ офіційне працевлаштування,

  ✅ графік роботи: з 8.00 до 17.00, СБ, НД- вихідні,

  ✅ конкурентну заробітну плату.

  Телефонуйте нам за номером +38 ( 063) 248 55 17.

  Детальніше
 • Слесарь монтажник

  Вимоги: Досвід роботи від 3 років; Старанність, акуратність, відсутність шкідливих звичок; Готовність до відряджень по Україні; Уміння читати збірні креслення; Навички роботи з монтажу. Обов'язки: Розкрій, виготовлення, зборка оцинкованої і листової сталі, повітропроводів; Читання збірних креслень; Виїзд на об'єкти; Монтаж. Умови роботи: Режим роботи: ПН-ПТН з 8:00 до 17:00; Заробітна плата: Ставка + бонуси; Офіційне працевлаштування. Робота в цеху за адресою: вул. Бориспільська, 7 (район Дарницького ж / д вокзалу). Весь інструмент для роботи надається компанією. Всі додаткові питання під час співбесіди. Контактна особа: Директор Олександр Михайлович +380672390089 Детальніше
 • Стажер на виробництво

  «Атон Сервіс» – вітчизняний виробник високоякісного обладнання. Виконує проектування, монтаж і пуско-наладку обладнання для промислових підприємств, Запрошує на роботу – стажистів! Без досвіду роботи. Вимоги: Без досвіду роботи! Бажання навчатися! Старанність, відсутність шкідливих звичок. Готовність до відряджень по Україні.   Обов’язки: Допомога на виробництві, навчання, отримання робочих спеціальностей   Умови роботи: Режим роботи: ПН-ПТ з 8:00 до 17:00; Офіційне працевлаштування. Заробітна плата: 7000 грн/6000 грн – на випробувальний термін, збільшення з придбанням корисних навичок Робота в цеху за адресою: вул. Бориспільська, 7 (район Дарницького залізничного вокзалу). Весь інструмент для роботи надається компанією. Всі додаткові питання під час співбесіди. Контактна особа: Директор Олександр Михайлович +380672390089 Резюме відправляйте на адресу work@aton-service.com.ua Детальніше