Про компанію

Компанія ТОВ «Атон сервіс» — український виробник і розробник аспіраційного обладнання для деревообробної, металургійної, легкої та хімічної промисловості. Понад 14 років працює на ринку України. Компанія виконує проектування, виробництво, постачання, монтаж, запуск-налагодження, а також сервісне обслуговування високоякісного енергозберігаючого обладнання для промислових підприємств. Фахівці компанії ТОВ «Атон сервіс» пропонують комплексні рішення питань аспірації, вентиляції та утилізації відходів.

Компанія ТОВ «Атон сервіс» з моменту свого створення, у 2004 році, успішно виробляє і постачає таке обладнання: фільтруючі установки і бункери-накопичувачі, повітроводи, фарбувальні камери, аспіраційні столи для ручної шліфовки, витяжні пристрої для зварювальних постів, промислові вентилятори та інше допоміжне обладнання, як на ринок України, так і за її межі. Наша продукція прекрасно поєднує в собі високу якість і оптимальну ціну. Ми використовуємо тільки кращі європейські та
вітчизняні комплектуючі. Ми керуємося принципами бережливого виробництва, а
також прагнемо до постійного вдосконалення у компанії та на виробництві. Ми — «чоботарі» з «чобітьми» — використовуємо власні технології та обладнання, щоб наші
співробітники мали комфортні умови роботи, а вироби отримували якісну обробку.

Крім виробництва в структурі ТОВ «Атон сервіс» є проектний, конструкторський і сервісний відділи, де задіяні висококваліфіковані фахівці, здатні швидко і якісно зробити підбір обладнання, провести всі необхідні розрахунки, проектні і монтажні роботи та подальше сервісне обслуговування.

Грамотно розрахована система аспірації, що проектує і поставляє компанія ТОВ «Атон сервіс», збільшує ресурс роботи обладнання та інструменту, забезпечує екологічну безпеку підприємства, стан повітря в цеху відповідно до норм, знижує ймовірність виникнення пожежі або вибуху, підвищує якість обробки виробів, знижує захворюваність співробітників і т. д.

За багаторічний досвід роботи ми визначили для себе основні пріоритети:

1) Висока якість і тривалий термін експлуатації обладнання, що постачається;

2) Підбір оптимального вирішення завдань, поставлених Замовником;

3) Забезпечення екологічної безпеки підприємств Замовника;

4) Впровадження новітніх технологій, що дозволяють економити енергетичні ресурси;

5) Пожежна безпека обладнання, що постачається;

6) Надання технологій, що дозволяють отримати економічну вигоду з відходів виробництва.

Наш стиль роботи — «Чисте майбутнє в чистому сьогоденні!» Запрошуємо Вас приєднатися!