Доставка і оплата

Терміни виготовлення і відвантаження устаткування і комплектуючих від 3-х днів до 2-х місяців у залежності від складності проекту, але ми маємо загальні принципи роботи, наведені нижче.
Доставка

Відвантаження по території України:

Відвантаження великогабаритного товару (обладнання) по території України здійснюється на умовах EXW (Інкотермс 2010) з нашого складу за адресою: 02099, м Київ, вул. Бориспільська, 7.

Для зручності наших клієнтів малогабаритні товари і комплектуючі відправляються по території України кур’єрськими службами Нова пошта (викликається кур’єр на склад) або Інтайм (відділення на території). Терміни доставки 2-3 робочих дні. Відправлення та терміни відправки іншими кур’єрськими службами обумовлюються індивідуально.

Відвантаження за межі України:

Відвантаження великогабаритного товару (обладнання) за територію України здійснюється на умовах EXW або FCA (Інкотермс 2010) з нашого складу за адресою: 02099, м Київ, вул. Бориспільська, 7.

Для зручності наших клієнтів малогабаритні товари і комплектуючі можуть бути відправлені будь-якими кур’єрськими службами: TNT Express, TMM Express, DHL.

Співробітники нашої компанії упаковують товар виходячи з можливих численних перевантажень, а також ​​тривалого транспортування, щоб запобігти пошкодженням. Завантаження устаткування/товару/комплектуючих проводиться також співробітниками нашої компанії, щоб забезпечити надійне розташування в машині і виключити пошкодження.

 

Оплата

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії в безготівковій формі. Компанія ТОВ «Атон сервіс» є платником ПДВ, а також платником податку на прибуток на загальних підставах.

Умови оплати обумовлюються при укладанні угоди з кожним Замовником.

Гарантія

Гарантія на обладнання — 12 місяців з моменту запуску, але не більше 18 місяців з моменту відвантаження, із зобов’язанням відремонтувати або замінити (на наш розсуд) матеріали з дефектами.

Гарантія на комплектуючі (шнеки, клапана — дозатори, повітроводи, системи іскрогасіння) — 12 місяців з моменту відвантаження, із зобов’язанням відремонтувати або замінити (на наш розсуд) матеріали з дефектами.

Гарантія на комплектуючі (гнучкі шланги, фільтра і резино-технічну продукцію) поширюється тільки на заводський брак виявлений протягом 5 днів з моменту відвантаження.

Гарантія не поширюється на дефекти або пошкодження, отримані через неправильну експлуатацію установки, нерегулярне техобслуговування або його відсутності і нормальний знос матеріалів.