Компанія Атон Сервіс вийшла на ринок Македонії

 

Компанія ZLATEV ─ македонський виробник дизайнерських меблів ─  запустила на виробництві фарбувальний комплекс Атон Сервіс.

Знайомство компаній відбулося на виставці Wood processing machinery – 2018 у Стамбулі. На експозиції македонці зацікавилися  фарбувальною камерою Атон Сервіс. Після виставки переговори продовжилися. Ситуація з коронавірусною хворобою кілька разів ставила домовленості на паузу. Однак, ZLATEV зробив замовлення.

Наша команда професійно і злагоджено виконала роботу на всіх етапах─ від отримання замовлення до відправлення продукції за кордон. Фахівці Атон Сервіс спроєктували і виготовили інноваційний фарбувальний комплекс. Його македонці самостійно змонтували та запустили.

─ Під час монтажу і запуску в ZLATEV фарбувальної камери ми чекали дзвінка, щоб допомагати в онлайн-режимі. Проте, підтримка не знадобилася. Нам зателефонували з подякою за професійність, ─ розповідає менеджер підрозділу зовнішньої економічної діяльності компанії Атон Сервіс Олександра Лебедева.

Компанія ZLATEV оцінила  досконалість фарбувального комплексу.

─ Ми обрали якісну продукцію. Атон Сервіс ─ надійний партнер, ─ запевняють у ZLATEV.

Фарбувальний комплекс TBS-3D.COMPLEX, пульт автоматики CP TBS professional, ділянку сушіння понад 24 м² Drying S post 24, модуль подовження тунелю (1м) для TBS-3 ML TBS-3, паперовий фільтр 0.9*10.85м CbF 900, фільтр зі скловолокна 1 м² FgF, система повітроводів PS ─ це обладнання допомагає досягти довершеності образів ZLATEV при фарбуванні.

ZLATEV створює продукти, які підвищують рівень якості життя і наповнюють простір новими ідеями.

Атон Сервіс виготовляє продукцію відповідно європейським нормам та стандартам. Фахова команда щодня працює над удосконаленням продуктів та розробкою нових з унікальними властивостями. Завдяки цьому кожен замовник може обрати те, що йому найбільше підходить.

Останні Новини

 • Атон Сервіс демонструє обладнання на виставці XX Міжнародний промисловий форум

  ХХ ювілейний Міжнародний промисловий форум в Києві проходить цікаво й насичено. Живе спілкування, новітнє обладнання, креативні експозиції. 

  Стенд Атон Сервіс  в секторі С 06 приваблює відвідувачів експонатами, які можна одразу побачити в дії. Команда Атон Сервіс демонструє, як очищається пил і дим від зварювання та робіт з металом.  

  Ювілейний Форум об’єднав понад дві сотні провідних виробників і постачальників обладнання та технологій з 18 країн світу. Вони представляють найсучасніші досягнення інженерної та науково‑технічної думки. Площа виставки понад 15 000 м². Краще один раз побачити!

  Виставка триватиме до 19 листопада.

  Наші рішення ─ ваш успіх! Завітайте на стенд С 06.

   

  Детальніше
 • Атон Сервіс експонуватиме рішення з аспірації та фарбування на XX Міжнародному промисловому форумі

  Компанія Атон Сервіс ─ учасник виставки ХХ Міжнародний  промисловий форум. Ключова подія року в галузях металообробки та  машинобудування проходитиме 16 -19 листопада в Міжнародному виставкому центрі в Києві.

  Рішення з аспірації та фарбування компанії Атон Сервіс будуть представлені на стенді С 06.

  На нашій експозиції гості побачать інноваційне енергозаощаджувальне  обладнання. Ми продемонструємо:

  • шліфувальний стіл з перфорованою поверхнею для поглинання пилу під час зачищення металу вручну або електроінструментом,
  • поворотно витяжний пристрій для зварювального поста, що легко впорається з локальною витяжкою невеликих обсягів диму, пилу, газів, аерозолей в кількох зонах роботи,
  • мобільну фільтруючу установку FS-AS 2/PVU02 з самоочисними фільтрами, яка вбирає велику кількість пилу та дрібних частинок металу і повертає очищене повітря в робочі приміщення.

  Ми розкажемо про аспіраційні системи Атон Сервіс, які можна застосувати на будь-якому підприємстві з металообробки, щоб поліпшити ефективність роботи.

  Серед новинок ─ фальцеосадочний верстат, який незамінний на об’ємних ділянках повітропроводів, де потрібна максимальна герметизація.

  Наші рішення враховують екологічні та економічні тенденції, удосконалюють виробництво.

  П’ятнадцятирічний досвід компанії на ринку ─ гарантія розробки унікального проєкту з аспірації та фарбування.

  Заощаджуйте енергоресурси з технологіями Атон  Сервіс!

  Чекаємо вас на стенді С06!

  Реєструйтеся онлайн.

   

   

   

   

   

  Детальніше
 • ЗМІ про нас. Журнал “Меблева справа” розповідає про успішну колаборацію Атон Сервіс та меблевої компанії “ГРЕЙД”

  Інвестувати в інноваційну аспіраційну систему Атон Сервіс вигідно. У цьому запевняє директор з виробництва ТОВ "ГРЕЙД ПЛЮС" Руслан Борилюк, який аналізує рік роботи системи аспірації на меблевих цехах. Детальніше читайте в статті журналу "Меблева справа" за серпень 2021 року.

  Як система аспірації від "АТОН СЕРВІС" дозволила компанії "ГРЕЙД" працювати ефективніше

  Компанія «Грейд» працює на вітчизняному меблевому ринку майже 20 років. Ми займаємося виробництвом корпусних меблів з ДСП, основний асортимент продукції – кухні, столи, меблі для вітальні, комоди. Виготовляємо також меблеві фасади. Можемо сказати, що за ці роки «Грейд» завоював репутацію потужного і надійного виробника: ми постачаємо свою продукцію в наймасштабніші торговельні мережі України, маємо партнерів в більш ніж 50 країнах світу і успішно працюємо на цих ринках.

  Наше підприємство має декілька виробничих майданчиків, що розташовані в Київській та Полтавській областях. З самого початку створення компанії була зроблена ставка на комплектацію виробництва високотехнологічним сучасним обладнанням провідних європейських фірм. Зараз парк виробничого обладнання «Грейд» налічує центри з ЧПК, центри для розкрою плитних матеріалів, сучасні крайколичкувальні верстати.

   Від стружкопилесосів до аспіраційної установки PJF виробництва «Атон сервіс»

  Виробничі майданчики компанії «Грейд» облаштовані різними аспіраційними системами. Спочатку, як і більшість українських виробників, ми використовували звичайні стружкопилесоси різних виробників. При модернізації виробництва на окремих ділянках були встановлені централізовані установки з очищенням фільтрів віброструшуванням від різних українських виробників.

  У 2019 році на підприємстві був запланований новий етап модернізації одного з цехів, і ми звернулися до декількох вітчизняних компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві централізованих систем аспірації. В результаті вибір був зроблений на користь пропозиції компанії «Атон сервіс».

  Скажу відверто: вибір був нелегким – бентежила вартість обладнання. Та в той же час дуже приваблювало технічне рішення, що запропонували інженери «Атон сервіс»: по-перше, сучасна система очищення фільтрів, по-друге, можливість розділити відходи ДСП та ПВХ, і головне – це виконання технічних вимог виробників обладнання до системи аспірації, що прописані в Layout будь-якого сучасного верстата.

  Минув рік з дати підписання контракту з компанією «Атон сервіс». Виговлення аспіраційної установки і всі монтажні роботи були виконані в строк і навіть з випередженням графіка, незважаючи на складнощі, що виникли при монтажі системи повітропроводів при працюючому обладнанні. Довелось встановлювати нову систему, запускати її і в той же час демонтувати старі повітроводи. Та спеціалісти «Атон сервіс» впевнено впоралися із завданням.

  Співпраця з «Атон-Сервіс»: результат перевершив наші очікування

  Робота з фахівцями компанії «Атон сервіс» була дійсно цікавою. Дуже скрупульозний підхід до вирішення поставленого завдання передбачає безліч запитань і постійний обмін інформацією. Багато в чому ми довірилися досвіду і знанням фахівців компанії. Результат перевершив наші очікування.

  Чому ми вважаємо, що аспіраційна установка PJF – то для нас був вдалий вибір? Тут декілька факторів. Система очищення фільтрів імпульсом стисненого повітря дозволяє не зупиняти обладнання для обслуговування самої установки. В той час як системи з очищенням віброструшуванням вимагають зупинки всього устаткування заради циклу очищення аспіраційної установки мінімум 4 рази в день по 20 хвилин, інакше спостерігається зниження параметрів роботи таких установок. Ми переконалися, що в нашому випадку це неприпустимо. Установка від «Атон сервіс» заощадила нам робочий час, дала можливість звільнити виробничі площі від стружкопилососів і використати звільнені площі для виробництва додаткової продукції, і, головне, надала нам впевненості у використанні працездатності нашого сучасного обладнання на повну потужність.

  Завдяки рішенням від «Атон сервіс» на 100% виконані технічні вимоги постачальників меблевого обладнання до системи аспірації. Це дозволило нам підвищити якість нашої продукції. У цехах стало набагато чистіше і немає проблем з охороною праці. Час на прибирання та обслуговування верстатів скоротився в рази, а це, як розумієте, дає змогу випускати більше продукції. Така особливість нової аспіраційної системи, як розподіл відходів ПВХ і ДСП, дозволяє здавати вторсировину на приймальні пункти.

  Трапилась у нас нагода перевірити і роботу сервісної служби «Атон сервіс». У зимовий період, коли температура повітря опустилася до -28С, було кілька збоїв у роботі аспіраційної установки. По-перше, ми отримали повну консультацію, що робити, незважаючи на святкові дні, по-друге – проблема була усунена у найкоротший термін із заміною вузлів без зупинки виробничого циклу, що для нас дуже важливо.

  Позитивний досвід роботи – запорука нових проектів

  Важливість правильного вибору системи аспірації ми оцінили, порівнюючи наявні системи на різних виробничих майданчиках свого підприємства. Ми завжди розуміли необхідність аспірації для нашого виробництва, але ось її рівень, функціональність – такі знання приходять з досвідом, особливо, коли є можливість порівняти роботу різних технологій аспірації. Робота обладнання та технічні ідеї від компанії «Атон сервіс» затвердили нас в правильності рішення інвестувати у прогресивну аспіраційну систему.

  Ми закупили нове обладнання і плануємо провести модернізацію наших інших виробничих майданчиків – це стосується, звісно, і встановлення нової аспірації. Маючи позитивний досвід роботи з компанією, починаєш довіряти її спеціалістам. Якщо перший раз, зупинив свій вибір на компанії «Атон сервіс», ми спиралися на відгуки інших підприємств, портфоліо об'єктів, розміщених на сайті компанії, то після складної і плідної роботи з інженерної групою «Атон сервіс» ми можемо оцінити рівень запропонованих технічних рішень. Крім того, ми впевнені, що реалізовані вони будуть якісно та в запланований термін. Ми задоволені співпрацею з новим партнером і, гадаю, продовжимо роботу з компанією «Атон сервіс».

   

  Детальніше