Компанія Атон Сервіс вийшла на ринок Македонії

 

Компанія ZLATEV ─ македонський виробник дизайнерських меблів ─  запустила на виробництві фарбувальний комплекс Атон Сервіс.

Знайомство компаній відбулося на виставці Wood processing machinery – 2018 у Стамбулі. На експозиції македонці зацікавилися  фарбувальною камерою Атон Сервіс. Після виставки переговори продовжилися. Ситуація з коронавірусною хворобою кілька разів ставила домовленості на паузу. Однак, ZLATEV зробив замовлення.

Наша команда професійно і злагоджено виконала роботу на всіх етапах─ від отримання замовлення до відправлення продукції за кордон. Фахівці Атон Сервіс спроєктували і виготовили інноваційний фарбувальний комплекс. Його македонці самостійно змонтували та запустили.

─ Під час монтажу і запуску в ZLATEV фарбувальної камери ми чекали дзвінка, щоб допомагати в онлайн-режимі. Проте, підтримка не знадобилася. Нам зателефонували з подякою за професійність, ─ розповідає менеджер підрозділу зовнішньої економічної діяльності компанії Атон Сервіс Олександра Лебедева.

Компанія ZLATEV оцінила  досконалість фарбувального комплексу.

─ Ми обрали якісну продукцію. Атон Сервіс ─ надійний партнер, ─ запевняють у ZLATEV.

Фарбувальний комплекс TBS-3D.COMPLEX, пульт автоматики CP TBS professional, ділянку сушіння понад 24 м² Drying S post 24, модуль подовження тунелю (1м) для TBS-3 ML TBS-3, паперовий фільтр 0.9*10.85м CbF 900, фільтр зі скловолокна 1 м² FgF, система повітроводів PS ─ це обладнання допомагає досягти довершеності образів ZLATEV при фарбуванні.

ZLATEV створює продукти, які підвищують рівень якості життя і наповнюють простір новими ідеями.

Атон Сервіс виготовляє продукцію відповідно європейським нормам та стандартам. Фахова команда щодня працює над удосконаленням продуктів та розробкою нових з унікальними властивостями. Завдяки цьому кожен замовник може обрати те, що йому найбільше підходить.

Останні Новини

 • Aton Service works

  Атон Сервіс працює для перемоги


  Компанія Атон Сервіс працює. Ми розпочали роботу на новому місці, віримо в Україну і перемогу. Ділимося хорошими новинами.

  • Ми здійснили релокацію бізнесу - наше виробництво переміщено з Броварів на Київщині до селища   Кольчино в Закарпатті
  • Наша команда з 15-річним досвідом працює, конструктори займаються новими розробками. У планах - розширення ринків збуту продукції.
  • Завод Атон Сервіс відновив роботу і  виготовляє замовлення.
  • Ми допомагаємо ЗСУ та Кольчинській громаді.
  • Фахівці заводу почали виготовляти саперні кішки для розмінування. Продукція має попит. Замовляйте  за номером +38 067 551 48 67.
  • Ми пропонуємо лазерну різку і гнуття металу на сучасному європейському обладнанні.
   Війна змінює економічну географію і  дає бізнесу нові можливості для розвитку.  Україна – це круто, Україна – це бренд. 
   Разом ми здобуємо перемогу і відновимо економіку. Атон Сервіс працює для України.
  Детальніше
 • Різка та гнуття металу від Атон Сервіс

  Компанія Атон Сервіс має високотехнологічне обладнання і пропонує послуги з металообробки. Різка та гнуття металу від Атон  Сервіс ─ професійний підхід і якісний результат. Ми гарантуємо швидкий та якісний різ.

  Наші послуги:

  • плазмова різка металу,
  • лазерна різка металу,
  • гнуття металу на верстатах з ЧПУ.

  Виробничі потужності Атон Сервіс знаходяться поблизу Мукачево в Закарпатті. Ми здійснили релокацію бізнесу з Київщини. П’ятнадцятирічний досвід роботи, команда фахівців і сучасне європейське обладнання з ЧПУ забезпечують високу якість кінцевої продукції. Наші верстати вирізняються високою швидкістю різання та швидкою зміною режимів роботи. Ми займаємося обробкою чорних та кольорових металів. Команда Атон Сервіс виготовляє замовлення будь-якої складності від ідеї до реалізації і пропонує оптимальні рішення. Немає креслення ─ допоможемо спроектувати. У нас власне конструкторське бюро.

  Плазмова різка ─ це розплавлення металу уздовж лінії різу повітряним струменем (газом) під високим тиском. Це простий, точний,  швидкий й економічно вигідний метод різки металів.

  Лазерна різка ─ найсучасніший і найефективніший спосіб обробки металів. Результат ─ ідеальний акуратний зріз, рівні і гладкі краї виробів. Технологія лазеру дозволяє виготовляти складні деталі максимально точно і з мінімальною кількістю відходів, підходить для обробки більшості металів і сплавів. 

  Гнуття металу – це надання заготовці потрібної форми шляхом вигину металу. Результат ─ міцні і складні конструкції навіть із тонкого листа металу. Для отримання високої точності верстати програмуються індивідуально відповідно потреб замовника.

  Схема роботи із замовниками:

  • Узгодження співпраці,
  • Аналіз креслення і деталей замовлення,
  • Обчислення вартості послуг,
  • Підтвердження замовлення й оплати,
  • Виготовлення продукціїю

  Ми втілюємо ідеї різних форм та габаритів і виконуємо порошкове фарбування деталей.

  Вартість робіт обчислюється індивідуально.

  Ціна формується з урахуванням:

  • виду і товщини металу,
  • обсягу замовлення,
  • складності проекту та геометрії деталей,
  • надання додаткових послуг.

  Наша команда застосовує інноваційні ідеї і нестандартні рішення. Різка та гнуття металу від Атон Сервіс для компаній різного масштабу в оптимальний термін. 

  Телефонуйте нашому менеджеру за номером +38 (067) 551 48 67. 

   

   

  Детальніше
 • Саперні кішки на замовлення

  Компанія Атон Сервіс виготовляє на замовлення саперні кішки.

  Ми вже відправили першу партію на схід України.

  "Кішка" зі сталі має розміри 120 мм*120 мм.  Конструкція розбірна і компактна. Дивіться відео тут

   Кішка або саперний гак використовується для:

  • розмінування розтяжок та мін,
  • пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів,
  • перевірки стежок, доріжок, переходів з метою зрушення з місця підозрілих предметів,
  • відкриття дверей.

  Крім цього, саперні кішки можна застосовувати під час евакуації поранених, як штурмовий гак для переміщення вгору або підняття вантажу, для закидання дротяних антен та мотузяних траверсів.

  Гак-кішка ─ корисний і потрібний елемент спорядження.

  Атон Сервіс відновила роботу заводу, який переміщено в Закарпатську область. Наші фахівці розробляють аспіраційне обладнання і продукцію для потреб воєнного часу.

  Команда Атон Сервіс на зв’язку.

  Співпрацюймо заради перемоги!

   
  Детальніше