Підсумки виставки Промфорум – 2018

В рамках виставки Промисловий форум – 2018 наш стенд відвідало понад 400 гостей виставки. Чекаємо ваші відгуки про наш стенд та обладнання, а також, замовлення! Менеджери нашої компанії допоможуть Вам з підбором обладнання для вашого виробництва!

Останні Новини

 • Історія релокації бізнесу Атон Сервіс

  Історія релокації бізнесу компанії Атон Сервіс

  Війна з Росією змусила українські компанії перемістити виробничі потужності в безпечні регіони країни. Значна частина підприємств релокувалася в Західну Україну і продовжує роботу заради перемоги України. Історія релокації бізнесу українського виробника Атон Сервіс з Київщини в Кольчино в Закарпаття розмова редакції журналу "Меблева справа"  з Едуардом Лебедевим, директором компанії.

  Як ви обирали регіон для релокації бізнесу? Чому саме Закарпаття?
   

  Завод Атон Сервіс знаходився в промисловій зоні в місті Бровари. Бойові дії велися в безпосередній близькості до підприємства. За кілька кілометрів від нас майже розгромили виробничі цехи. Приміщення нашого заводу було пошкоджено ударною хвилею. Частина співробітників перебувала на окупованих територіях, багато переїхало. Як тільки ЗСУ відтіснили  орків за кілька кілометрів від промислової зони, ми активно взялися за переміщення виробничих потужностей в безпечний регіон.

  Так сталося, що ми з родиною і кілька наших працівників виїхали в Закарпаття в селище Кольчино. Там одразу почали шукати нову локацію і чекати нагоди перевезти устаткування і матеріали. Закарпатська область ─ комфортний і безпечний регіон. Недалеко до кордону з ЄС. Легше з логістикою.

  Компанія Атон Сервіс на ринку більше п’ятнадцяти років. У нас високотехнологічне виробництво. Наше аспіраційне обладнання працює в 12 країнах світу. Ми використовуємо у виробництві метал і комплектуючі виключно кращих європейських компаній. Наша ціль ─ зберегти команду і устаткування заводу. Команда прагне працювати і допомагати країні. Відтак здійснили релокацію бізнесу і вже через кілька тижнів почали відновлювати роботу на новому місці. Ми вже перереєстрували підприємство в Закарпатті.
   

  Як і коли переміщували виробничі потужності? Що було найскладніше? Розкажіть історію вашого переїзду.
   

  Релокація бізнесу під звуки сирен запам’ятається надовго. Вантажили фури під звуки повітряної тривоги та ближніх боїв. Ми власними силами перемістили виробництво за кілька днів. На заводі  Атон Сервіс дороговартісне обладнання. Його не можна збирати похапцем. Складно було із демонтажем, завантаженням. Потрібно було знайти людей, організувати їхню роботу, враховуючи  комендантські години. Пошук надійних перевізників зайняв багато часу і зусиль. Водії не хотіли ризикувати, багато відмовилися  їхати в нашу локацію. Перші дві вантажівки ми перевезли на склад наших друзів і партнерів.
   

  Робота на новій локації

  З чого почалася співпраця з місцевою владою на Закарпатті?
   

  У перші дні приїзду в Закарпаття ми особисто познайомилися з керівництвом Закарпатської ОДА та Кольчинської громади, обговорили з ними наміри щодо релокації заводу. Ми були  приємно вражені відкритістю, сприянням та бажанням співпрацювати. В ОДА нам запропонували перелік локацій для розміщення виробничих потужностей. Тож йдемо разом до Перемоги.
   

  Чи створено умови для роботи бізнесу на Закарпатті? Одразу вдалося знайти приміщення, підключити комунікації тощо?
   

  Закарпатська область стала одним з лідерів з релокованих підприємств. В регіоні є приміщення для бізнесу і зручна логістика. Ми швидко самостійно знайшли локацію для виробництва з необхідними комунікаціями. В Кольчино переїхали наші колишні сусіди ─ підприємство з Броварів і партнери з Харкова. Український бізнес сильний. Ми ризикуємо і шукаємо нові можливості для розвитку.
   

  Зараз обговорюють закарпатське економічне диво у зв'язку з переїздом великої кількості підприємств в регіон. Місцева влада заявила, що буде допомагати релокованому бізнесу шукати нові ринки збуту продукції, зокрема в Європі. Щось вже зроблено чи планується?
   

  Місцева влада налаштована на співпрацю з бізнесом і прагне створювати комфортні умови для успішної роботи,  наскільки це можливо сьогодні. Ми намагаємося використати всі можливості, щоб вийти на нові ринки. Відтак однозначно підтримаємо перспективні ініціативи.
   

  Вам вдалося зберегти команду. Чи потребуєте зараз фахівців на заводі Атон Сервіс?
   

  Попри виклики війни ми зберегли команду Атон Сервіс. Люди ─ найважливіше. У нас сильні фахівці. Частина команди працює віддалено, частина переїхала в Кольчино. Кожного дня з початку війни ми переписувалися в Телеграм. «Як ти» і «Добрий вечір, ми з України!» ─ це про підтримку між членами нашої команди. Кожен переживає про колег. Під час перебування співробітників в окупації морально намагалися підбадьорити, чекали появи онлайн і повідомлення «Тримаємося». Один наш менеджер і зараз мешкає в Харкові. Згуртованість і підтримка всередині колективу надає сил. Війна не змінила наші основні підходи у роботі, але відтепер по новому дивимося на деякі процеси, підстраховуємо один одного, волонтеримо. Сила в єдності. Тільки так ми переможемо на всіх фронтах. У нас є кілька робітничих вакансій. Сподіваюся, найближчим часом посилимо команду. Готові вчити людей, які бажають працювати.
   

  Виготовлення саперних гаків та пошук нових ринків збуту

  Які зараз нагальні бізнес-питання вирішуєте?
   

  Ми намагаємося бути максимально корисними для країни на робочому місці. Робимо те, що вміємо найкраще. Тому зараз займаюся бронюванням кваліфікованого персоналу Атон Сервіс на період війни і воєнного стану. Присутність ключових співробітників на виробництві допоможе продовжити роботу підприємства, підтримати економіку держави та Збройні Сили України. У нас сучасне високотехнологічне обладнання і високі виробничі потужності. ТОВ «Атон сервіс» може виготовляти бронежилети та різні металеві вироби. Для цього потрібно лише забезпечити наше виробництво відповідним металом. Ми вже виготовляємо на замовлення волонтерів і деяких підрозділів саперні гаки. Вже не одна партія відправлена на Схід України. Крім того, оновлюємо бізнес-процеси. Переходимо на нову CRM-систему. Шукаємо нові ринки збуту.
   

  Що порадите бізнесу, який планує релокацію? Поділіться лайфаками.
   

  Діяти і не боятися. Ризикуйте! Продумайте план і підготуйте команду, подбайте про домовленості з кількома перевізниками і рішення основних питань на новому місці.
   

  Які умови потрібні для релокації бізнесу?
   

  В Україні необхідні індустріальні парки або промислові хаби зі зручною логістикою. Їх можна побудувати в кожній області, а особливо в Західній Україні. Ідеально, якщо одразу на локаціях подбають про комунікації до локацій. Зважаючи на ситуацію і сусідів, ми повинні бути готовими до будь-яких подій.

  Підготувала редакція журналу "Меблева Справа"

  Детальніше
 • Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

   

  Компанія Атон Сервіс виготовила аспіраційне обладнання для ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН». Наша аспірація покращить процес деревообробки на підприємстві та забезпечить комфортні умови роботи.

  Продукція для  фабрики Blizzard Production :  фільтруюча установка PJF 120.Bd з імпульсною системою регенерації фільтрів стисненим повітрям, відцентровий вентилятор RH-AS 560, роторний клапан-дозатор RV 30, пульт керування системою аспірації, система іскрогасіння RIL 2.

  Обладнання Aton Service розроблене власним конструкторським відділом на основі новітніх технологій.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» раніше вже робила замовлення в Атон Сервіс. Наша система аспірації вже кілька років працює на фабриці в м.Чоп  Закарпатської області.

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН  виготовлено після релокації заводу нашої компанії  в Кольчино. Це одне з перших відвантажених замовлень на новому місці.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» засновано у лютому 2006 року австрійською  фірмою «Blizzard Sport GmbH». Основний вид діяльності – виготовлення якісних гірських лиж провідних світових брендів. Підприємство щороку розширяється, нарощує та модернізує виробниче обладнання та створює нові робочі місця.

  Співпрацюємо з кращими. Прискорюємо перемогу України!

  Детальніше
 • Фарбувальний комлекс для Varenycia Manufacture

  Фарбування меблів у Varenycia Manufacture 

  Ми виготовили та відвантажили замовлення для Varenycia Manufacture. Для фарбування меблів використовуватиметься наше обладнання –  комплекс TBS – 3DN.COMPLEX. Він працюватиме на сучасному меблевому виробництві на Львівщині.

  Фарбувальний комплекс серії TBS  –  професійне рішення для організації лакофарбувальної ділянки в меблевій, деревообробній та металообробній промисловості. Основна мета обладнання  –  створення надлишкового тиску і поділ повітряного потоку на зону фарбування і сушки. Зона для фарбування меблів обладнана камерою TBS, припливною установкою з водяним калорифером для підтримки необхідної температури (від 18 ° С до 25 ° С) та пленум боксами для рівномірного розподілу потоку повітря.

  Ключова відмінність виробництва Varenycia Manufacture  у педантичній ручній праці в поєднанні з роботизованими верстатами та інноваціями. Обладнання Атон Сервіс якнайкраще підходить для сучасного виробництва і виготовлення якісної продукції.

  Varenycia Manufacture  створює  меблі преміумкласу. Це мануфактура меблів з необмеженими можливостями. Відомі в Україні та за кордоном  серійні кухні Prosta та серія предметів інтер’єру DUB. 

  Varenycia Manufacture  меблює апартаменти, салони, приватні будинки, клініки, магазини, офіси, готелі, ресторани та кафе.   Меблі створюються у Львові, монтуються в Україні, Австрії, Іспанії, Польщі, Туреччині, Франції та Німеччині.

  Детальніше