ЗМІ про нас. Журнал “Меблева справа” розповідає про успішну колаборацію Атон Сервіс та меблевої компанії “ГРЕЙД”

Інвестувати в інноваційну аспіраційну систему Атон Сервіс вигідно. У цьому запевняє директор з виробництва ТОВ “ГРЕЙД ПЛЮС” Руслан Борилюк, який аналізує рік роботи системи аспірації на меблевих цехах. Детальніше читайте в статті журналу “Меблева справа” за серпень 2021 року.

Як система аспірації від “АТОН СЕРВІС” дозволила компанії “ГРЕЙД” працювати ефективніше

Компанія «Грейд» працює на вітчизняному меблевому ринку майже 20 років. Ми займаємося виробництвом корпусних меблів з ДСП, основний асортимент продукції – кухні, столи, меблі для вітальні, комоди. Виготовляємо також меблеві фасади. Можемо сказати, що за ці роки «Грейд» завоював репутацію потужного і надійного виробника: ми постачаємо свою продукцію в наймасштабніші торговельні мережі України, маємо партнерів в більш ніж 50 країнах світу і успішно працюємо на цих ринках.

Наше підприємство має декілька виробничих майданчиків, що розташовані в Київській та Полтавській областях. З самого початку створення компанії була зроблена ставка на комплектацію виробництва високотехнологічним сучасним обладнанням провідних європейських фірм. Зараз парк виробничого обладнання «Грейд» налічує центри з ЧПК, центри для розкрою плитних матеріалів, сучасні крайколичкувальні верстати.

 Від стружкопилесосів до аспіраційної установки PJF виробництва «Атон сервіс»

Виробничі майданчики компанії «Грейд» облаштовані різними аспіраційними системами. Спочатку, як і більшість українських виробників, ми використовували звичайні стружкопилесоси різних виробників. При модернізації виробництва на окремих ділянках були встановлені централізовані установки з очищенням фільтрів віброструшуванням від різних українських виробників.

У 2019 році на підприємстві був запланований новий етап модернізації одного з цехів, і ми звернулися до декількох вітчизняних компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві централізованих систем аспірації. В результаті вибір був зроблений на користь пропозиції компанії «Атон сервіс».

Скажу відверто: вибір був нелегким – бентежила вартість обладнання. Та в той же час дуже приваблювало технічне рішення, що запропонували інженери «Атон сервіс»: по-перше, сучасна система очищення фільтрів, по-друге, можливість розділити відходи ДСП та ПВХ, і головне – це виконання технічних вимог виробників обладнання до системи аспірації, що прописані в Layout будь-якого сучасного верстата.

Минув рік з дати підписання контракту з компанією «Атон сервіс». Виговлення аспіраційної установки і всі монтажні роботи були виконані в строк і навіть з випередженням графіка, незважаючи на складнощі, що виникли при монтажі системи повітропроводів при працюючому обладнанні. Довелось встановлювати нову систему, запускати її і в той же час демонтувати старі повітроводи. Та спеціалісти «Атон сервіс» впевнено впоралися із завданням.

Співпраця з «Атон-Сервіс»: результат перевершив наші очікування

Робота з фахівцями компанії «Атон сервіс» була дійсно цікавою. Дуже скрупульозний підхід до вирішення поставленого завдання передбачає безліч запитань і постійний обмін інформацією. Багато в чому ми довірилися досвіду і знанням фахівців компанії. Результат перевершив наші очікування.

Чому ми вважаємо, що аспіраційна установка PJF – то для нас був вдалий вибір? Тут декілька факторів. Система очищення фільтрів імпульсом стисненого повітря дозволяє не зупиняти обладнання для обслуговування самої установки. В той час як системи з очищенням віброструшуванням вимагають зупинки всього устаткування заради циклу очищення аспіраційної установки мінімум 4 рази в день по 20 хвилин, інакше спостерігається зниження параметрів роботи таких установок. Ми переконалися, що в нашому випадку це неприпустимо. Установка від «Атон сервіс» заощадила нам робочий час, дала можливість звільнити виробничі площі від стружкопилососів і використати звільнені площі для виробництва додаткової продукції, і, головне, надала нам впевненості у використанні працездатності нашого сучасного обладнання на повну потужність.

Завдяки рішенням від «Атон сервіс» на 100% виконані технічні вимоги постачальників меблевого обладнання до системи аспірації. Це дозволило нам підвищити якість нашої продукції. У цехах стало набагато чистіше і немає проблем з охороною праці. Час на прибирання та обслуговування верстатів скоротився в рази, а це, як розумієте, дає змогу випускати більше продукції. Така особливість нової аспіраційної системи, як розподіл відходів ПВХ і ДСП, дозволяє здавати вторсировину на приймальні пункти.

Трапилась у нас нагода перевірити і роботу сервісної служби «Атон сервіс». У зимовий період, коли температура повітря опустилася до -28С, було кілька збоїв у роботі аспіраційної установки. По-перше, ми отримали повну консультацію, що робити, незважаючи на святкові дні, по-друге – проблема була усунена у найкоротший термін із заміною вузлів без зупинки виробничого циклу, що для нас дуже важливо.

Позитивний досвід роботи – запорука нових проектів

Важливість правильного вибору системи аспірації ми оцінили, порівнюючи наявні системи на різних виробничих майданчиках свого підприємства. Ми завжди розуміли необхідність аспірації для нашого виробництва, але ось її рівень, функціональність – такі знання приходять з досвідом, особливо, коли є можливість порівняти роботу різних технологій аспірації. Робота обладнання та технічні ідеї від компанії «Атон сервіс» затвердили нас в правильності рішення інвестувати у прогресивну аспіраційну систему.

Ми закупили нове обладнання і плануємо провести модернізацію наших інших виробничих майданчиків – це стосується, звісно, і встановлення нової аспірації. Маючи позитивний досвід роботи з компанією, починаєш довіряти її спеціалістам. Якщо перший раз, зупинив свій вибір на компанії «Атон сервіс», ми спиралися на відгуки інших підприємств, портфоліо об’єктів, розміщених на сайті компанії, то після складної і плідної роботи з інженерної групою «Атон сервіс» ми можемо оцінити рівень запропонованих технічних рішень. Крім того, ми впевнені, що реалізовані вони будуть якісно та в запланований термін. Ми задоволені співпрацею з новим партнером і, гадаю, продовжимо роботу з компанією «Атон сервіс».

 

Останні Новини

 • Історії переможців різдвяного конкурсу Атон Сервіс

  У цей чудовий різдвяний день представляємо юних переможців нашого конкурсу, які разом з батьками написали щасливі історії про чисте повітря. 

  Переможцями стали: чотирирічний Микита Симоненко, восьмирічний Гліб Сурженко та  десятирічний Дмитро Портянкін.

  Микита отримає сертифікат на подорож у місто професій KidsWill в Києві, Гліб та Дмитро - сертифікати на враження від Bodo.

  Публікуємо  історії переможців.

  Історія Очисника

  Новий рік - це свято бажань і мрій! Ось так і мріяв маленький Очисник. Він хотів стати великим і захищати своїх рідних від злого диму. Очисник був дуже хоробрим хлопчиком і ніколи нікого не боявся! Одного разу Очисник зрозумів, що його мрія може здійснитися. Коли падала зірка він загадав бажання - бути дорослим.
  Зранку він прокинувся і не повірив своїм очам: Очисник став великим і у нього появився навіть фільтр! Очисник побіг до батьків, щоб все розповісти, но їх не було, вони зникли. Маленький Очисник, тепер вже дорослий хлопчик і йому треба виконувати дорослу роботу!
  Він вмився і пішов на роботу.Тільки-но він зайшов в цех, то побачив, як всі бігали і метушилися. Ніхто не міг зрозуміти, куди зникли всі Очисники. Повітря було дуже брудним і треба було щось робити. Потім хтось замітив маленького дорослого Очисника і зрадів. «Ось він - наш спаситель!»- крикнув він.
  Не встиг Очисник прийти до тями, як він стояв і захищав своїх рідних його мрія здійснилась.
  Залунав дзвоник і Очисник прокинувся, він зрозумів, що це був лише сон. Очисник побіг до батьків і розповів свою нічну пригоду!

  Портянкін Дмитро, 10 років

   

  Фільтр - рятівник

  Мій тато працює на меблевій фабриці.Інколи він бере мене з собою на роботу. Мені цікаво спостерігати за верстатами, які ріжуть і шліфують матеріали для нових шаф і кухонь.Повітря навколо чисте, бо працює спеціальне обладнання.
  Якось ми приїхали в цех, а там повно пилу. Забився фільтр.
  Поки я чекав тата, згадав, що на обладнанні бачив номер телефону. По ньому, напевно, можна зателефонувати майстру. Подумав я - й одразу побіг до татка. Як виявилося, всі саме шукали телефон в записниках.
  Я показав номер на обладнанні. Брудний фільтр, як здалося мені, полегшено зітхнув. Невдовзі прибув майстер і поставив новий фільтр. В цеху знову стало чисто. Ми з татом поїхали додому, де нас чекала мама на смачну вечерю.

  Сурженко Гліб, 8 років


  Дбайливий вентилятор

  На планеті Чисте повітря жив Вентилятор. Він багато працював, щоб всюди було чисто і затишно.
  Одного ранку Вентилятор не зміг встати з ліжка. Все тіло боліло.
  Вентилятор засмутився і заплакав. Хто тепер дбатиме про його планету? Його почула Хмаринка. Вона запропонувала полетіли разом до лікаря. Проте, почався дощ.
  Доки чекали веселки, Вентилятору стало зовсім зле. Хмаринка сама полетіла до лікаря. Планета темніла на очах. Стало спекотно й димно. Захворіли квіти та трави. Лікар з Хмаринкою ледве приземлилися.
  Уколи допомогли Вентилятору швидко одужати. Його двигун запрацював. Планета зраділа. Стало легше дихати деревам і квітам. Всюди лунало: "Наш Вентилятор одужав". А Вентилятор щиро посміхався.

  Симоненко Микита, 4 роки

  Детальніше
 • Команда Атон Сервіс вітає з новорічними святами!

  Шановні партнери та клієнти!
  Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Разом з вами ми досягаємо успіху й дбаємо про чисте довкілля. Збережімо хорошу традицію в Новому році. Хай 2022 рік буде позитивним, вдалим та щедрим на досягнення.

  Добра, щастя і міцного здоров'я!

  Інформуємо, що з 31 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року наша команда перебуватиме на різдвяних канікулах. Плануйте, будь ласка, співпрацю з урахуванням святкових днів.

  Дякуємо за довіру!

  З найкращими побажаннями, компанія Атон Сервіс

  Детальніше
 • Атон Сервіс збільшує експорт

  Цього тижня компанія Атон Сервіс відвантажила вісім столів для ручного шліфування серії MST в Білорусь. Замовник обладнання ─ компанія «Капіталстройгруп» ─ лідер із виробництва та реалізації сталевих  дверей.

  ТОВ «Капіталстройгруп» випускає продукцію під відомим брендом «МетаЛюкс». В асортименті компанії понад 100 моделей металевих дверей.На заводі компанії працює сучасне обладнання від провідних світових виробників, використовуються тільки високоякісні матеріали. Виробнича площа ─ 9000 кв. м. В рік компанія випускає 80 тисяч дверей.
  Обладнання компанії Атон Сервіс ─ фарбувальні стенди моделі TBS-3DN і столи для ручного шліфування серії MST ─ встановлено на ділянці виготовлення МДФ накладок. Це дозволило підвищити якість виконуваних робіт і суттєво покращити умови праці на ділянці кінцевої обробки дверних накладок.

  Компанії Атон Сервіс і Капіталстройгруп мають кілька успішних спільних проєктів.

  Детальніше