Поздравление с Новым годом

Уважаемые партнеры!

Поздравляем Вас с Новогодними праздниками!!! Предупреждаем, что с 31 декабря 2020 по 15 января 2021 года наша компания будет на Рождественских каникулах!

Последние Новости

 • СМИ о нас. Журнал “Мебельное дело” рассказывает об успешной коллаборации Атон Сервис и мебельной компании “ГРЕЙД”

  Инвестировать в инновационную аспирационную систему Атон Сервис выгодно. В этом уверяет директор по производству ООО "ГРЕЙД ПЛЮС" Руслан Борилюк, который анализирует год работы системы аспирации в мебельных цехах. Подробнее читайте в статье журнала "Мебельная дело" за август 2021 года.

  Як система аспірації від АТОН СЕРВІС дозволила компанії “ГРЕЙД” працювати ефективніше

  Компанія «Грейд» працює на вітчизняному меблевому ринку майже 20 років. Ми займаємося виробництвом корпусних меблів з ДСП, основний асортимент продукції – кухні, столи, меблі для вітальні, комоди. Виготовляємо також меблеві фасади. Можемо сказати, що за ці роки «Грейд» завоював репутацію потужного і надійного виробника: ми постачаємо свою продукцію в наймасштабніші торговельні мережі України, маємо партнерів в більш ніж 50 країнах світу і успішно працюємо на цих ринках.

  Наше підприємство має декілька виробничих майданчиків, що розташовані в Київській та Полтавській областях. З самого початку створення компанії була зроблена ставка на комплектацію виробництва високотехнологічним сучасним обладнанням провідних європейських фірм. Зараз парк виробничого обладнання «Грейд» налічує центри з ЧПК, центри для розкрою плитних матеріалів, сучасні крайколичкувальні верстати.

   Від стружкопилесосів до аспіраційної установки PJF виробництва «Атон Сервіс»

  Виробничі майданчики компанії «Грейд» облаштовані різними аспіраційними системами. Спочатку, як і більшість українських виробників, ми використовували звичайні стружкопилесоси різних виробників. При модернізації виробництва на окремих ділянках були встановлені централізовані установки з очищенням фільтрів віброструшуванням від різних українських виробників.

  У 2019 році на підприємстві був запланований новий етап модернізації одного з цехів, і ми звернулися до декількох вітчизняних компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві централізованих систем аспірації. В результаті вибір був зроблений на користь пропозиції компанії «Атон Сервіс».

  Скажу відверто: вибір був нелегким – бентежила вартість обладнання. Та в той же час дуже приваблювало технічне рішення, що запропонували інженери «Атон Сервіс»: по-перше, сучасна система очищення фільтрів, по-друге, можливість розділити відходи ДСП та ПВХ, і головне – це виконання технічних вимог виробників обладнання до системи аспірації, що прописані в Layout будь-якого сучасного верстата.

  Минув рік з дати підписання контракту з компанією «Атон Сервіс». Виговлення аспіраційної установки і всі монтажні роботи були виконані в строк і навіть з випередженням графіка, незважаючи на складнощі, що виникли при монтажі системи повітропроводів при працюючому обладнанні. Довелось встановлювати нову систему, запускати її і в той же час демонтувати старі повітроводи. Та спеціалісти «Атон сервіс» впевнено впоралися із завданням.

  Співпраця з «Атон-Сервіс»: результат перевершив наші очікування

  Робота з фахівцями компанії «Атон Сервіс» була дійсно цікавою. Дуже скрупульозний підхід до вирішення поставленого завдання передбачає безліч запитань і постійний обмін інформацією. Багато в чому ми довірилися досвіду і знанням фахівців компанії. Результат перевершив наші очікування.

  Чому ми вважаємо, що аспіраційна установка PJF – то для нас був вдалий вибір? Тут декілька факторів. Система очищення фільтрів імпульсом стисненого повітря дозволяє не зупиняти обладнання для обслуговування самої установки. В той час як системи з очищенням віброструшуванням вимагають зупинки всього устаткування заради циклу очищення аспіраційної установки мінімум 4 рази в день по 20 хвилин, інакше спостерігається зниження параметрів роботи таких установок. Ми переконалися, що в нашому випадку це неприпустимо. Установка від «Атон Сервіс» заощадила нам робочий час, дала можливість звільнити виробничі площі від стружкопилососів і використати звільнені площі для виробництва додаткової продукції, і, головне, надала нам впевненості у використанні працездатності нашого сучасного обладнання на повну потужність.

  Завдяки рішенням від «Атон Сервіс» на 100% виконані технічні вимоги постачальників меблевого обладнання до системи аспірації. Це дозволило нам підвищити якість нашої продукції. У цехах стало набагато чистіше і немає проблем з охороною праці. Час на прибирання та обслуговування верстатів скоротився в рази, а це, як розумієте, дає змогу випускати більше продукції. Така особливість нової аспіраційної системи, як розподіл відходів ПВХ і ДСП, дозволяє здавати вторсировину на приймальні пункти.

  Трапилась у нас нагода перевірити і роботу сервісної служби «Атон Сервіс». У зимовий період, коли температура повітря опустилася до -28С, було кілька збоїв у роботі аспіраційної установки. По-перше, ми отримали повну консультацію, що робити, незважаючи на святкові дні, по-друге – проблема була усунена у найкоротший термін із заміною вузлів без зупинки виробничого циклу, що для нас дуже важливо.

  Позитивний досвід роботи – запорука нових проектів

  Важливість правильного вибору системи аспірації ми оцінили, порівнюючи наявні системи на різних виробничих майданчиках свого підприємства. Ми завжди розуміли необхідність аспірації для нашого виробництва, але ось її рівень, функціональність – такі знання приходять з досвідом, особливо, коли є можливість порівняти роботу різних технологій аспірації. Робота обладнання та технічні ідеї від компанії «Атон Сервіс» затвердили нас в правильності рішення інвестувати у прогресивну аспіраційну систему.

  Ми закупили нове обладнання і плануємо провести модернізацію наших інших виробничих майданчиків – це стосується, звісно, і встановлення нової аспірації. Маючи позитивний досвід роботи з компанією, починаєш довіряти її спеціалістам. Якщо перший раз, зупинив свій вибір на компанії «Атон Сервіс», ми спиралися на відгуки інших підприємств, портфоліо об’єктів, розміщених на сайті компанії, то після складної і плідної роботи з інженерної групою «Атон Сервіс» ми можемо оцінити рівень запропонованих технічних рішень. Крім того, ми впевнені, що реалізовані вони будуть якісно та в запланований термін. Ми задоволені співпрацею з новим партнером і, гадаю, продовжимо роботу з компанією «Атон Сервіс».

   

   

  Подробнее
 • Атон Сервис на международной выставке AGROEXPO-2021

  Компания Атон Сервис начала работу на международной выставке AgroExpo 2021.

  Наш инновационный стенд в секторе Е 2/7 привлекает внимание посетителей.

  Мы экспонируем мобильную фильтрующую установку и шлифовальный стол и другое оборудование. Аграрии могут увидеть, как обустроить рабочее пространство без пыли, газов и дыма.

  Сегодня, 29 сентября, состоялось торжественное открытие выставки AGROEXPO-2021.

  В нем приняли участие министр аграрной политики и продовольствия Украины Роман Лещенко, председатель Кировоградской областной государственной администрации Мария Черная, Генеральный директор Федерации работодателей Украины Руслан Ильичев.

  AGROEXPO-2021 - на более выставка в Украине, где можно увидеть технику в работе - на демонстрационных показах и принять участие в тематических семинарах и форумах.

  Общая площадь экспозиций ─ 125 000 квадратных метров, количество экспонентов - 510. На выставке представлены почти все известные иностранные и украинские бренды сельскохозяйственного машиностроения.

  AGROEXPO-2021 ─ площадка для нетворкинга и возможность приобрести лучшие технику и оборудование.

   

  Подробнее
 • Карта Атон Сервис

  Компания Атон сервис представляет карту развития. На карте обозначены одиннадцать стран.

  Выбирая Атон Сервис ─ заказчик выбирает оборудование высокого качества. Наши инновационные решения соответствуют мировым стандартам.

  Мы развиваемся для достижения целей клиентов.

  Подробнее