П’ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ УСПІХУ КОМПАНЇЇ АТОН СЕРВІС

Провідний український виробник систем аспірації та вентиляції компанія Атон Сервіс відзначає15-річний ювілей. Аспіраційне обладнання Атон Сервіс використовують в тринадцяти країнах світу. Своєму успіху компанія завдячує команді професіоналів, надійним партнерам і клієнтам.

Від продажу обладнання до інноваційного виробництва

Історія Атон Сервіс сягає 2004 року. Діяльність компанії розпочалася з постачання в Україну іноземного обладнання. У 2010 році після кризи запустили власний випуск аспіраційного обладнання.

Тепер Атон Сервіс має фахове проєктно-конструкторське бюро, високотехнологічне виробництво і відділ сервісного обслуговування.

Виробничі площі постійно збільшуються. В цехах ні пилу, ні диму. Власна інноваційна система аспірації працює відмінно. Все навколо сприяє комфорту і безпеці працівників.

Компанія використовує у виробництві топові комплектуючі кращих європейських виробників. Модельний ряд обладнання постійно оновлюється. Сертифікат ISO 9001 та СЕ відповідність – підтвердження професійності компанії, високого рівня якості обладнання і послуг.

Аспірація за європейськими стандартами

Аспіраційне обладнання Атон Сервіс може обслуговувати будь-яке деревообробне обладнання та верстати.Більш того їхній життєвий цикл подовжується. Йдеться про ефективне видалення пилу, фарбового туману, відходів після фарбування й очищення робочих місць.

Фільтруючі установки, шліфувальні столи, бункери-накопичувачі ─ це й інше обладнання постійно удосконалюється. Нові рішення враховують екологічні та економічні тенденції.

Компанія Атон Сервіс допомагає деревообробникам та меблевикам створювати продукцію, що відповідає високим європейським вимогам якості. Для кожного підприємства індивідуально підбирається стандартне обладнання або розробляється оригінальна система аспірації. Переваги обладнання Атон Сервіс вже оцінили десятки компаній різного масштабу. Вони впевнилися, що інвестувати в аспірацію вигідно.

 

Завжди на крок попереду

В основі роботи Атон Сервіс ─ філософія Кайдзен ─ покращення в усьому. Фахівці компанії завжди «на крок попереду». Клієнт отримує сучасну аспіраційну систему, яка очищає повітря, економить ресурси та дбає про безпеку виробництва.

Обладнання Атон Сервіс комплектується різними системами безпеки, служить довго і надійно.

Завдяки аспірації Атон Сервіс можна сортувати відходи ПВХ та ДСП і здавати вторинну сировину. Ніяких витрат на утилізацію. Навпаки ─ дохід.

При проєктуванні систем аспірації враховуються потреби і побажання замовника. Кожний проєкт ─  від установки до повітропроводу ─ нове творче рішення. Системи повітропроводів Атон Сервіс дозволяють проводити модернізацію і переміщення станків без зміни систем аспірації і додаткових інвестицій.

Системи аспірації Атон Сервіс гідно конкурують із зарубіжними. У планах  компанії ─ зберегти провідні позиції, збільшити виробничі потужності та вийти на нові ринки.

Зараз на лічильнику чистого повітря компанії ─  58.428.000 м3/ год. Цифри зростають кожного дня. Адже чисте майбутнє – в чистому сьогоденні!

Останні Новини

 • Історії переможців різдвяного конкурсу Атон Сервіс

  У цей чудовий різдвяний день представляємо юних переможців нашого конкурсу, які разом з батьками написали щасливі історії про чисте повітря. 

  Переможцями стали: чотирирічний Микита Симоненко, восьмирічний Гліб Сурженко та  десятирічний Дмитро Портянкін.

  Микита отримає сертифікат на подорож у місто професій KidsWill в Києві, Гліб та Дмитро - сертифікати на враження від Bodo.

  Публікуємо  історії переможців.

  Історія Очисника

  Новий рік - це свято бажань і мрій! Ось так і мріяв маленький Очисник. Він хотів стати великим і захищати своїх рідних від злого диму. Очисник був дуже хоробрим хлопчиком і ніколи нікого не боявся! Одного разу Очисник зрозумів, що його мрія може здійснитися. Коли падала зірка він загадав бажання - бути дорослим.
  Зранку він прокинувся і не повірив своїм очам: Очисник став великим і у нього появився навіть фільтр! Очисник побіг до батьків, щоб все розповісти, но їх не було, вони зникли. Маленький Очисник, тепер вже дорослий хлопчик і йому треба виконувати дорослу роботу!
  Він вмився і пішов на роботу.Тільки-но він зайшов в цех, то побачив, як всі бігали і метушилися. Ніхто не міг зрозуміти, куди зникли всі Очисники. Повітря було дуже брудним і треба було щось робити. Потім хтось замітив маленького дорослого Очисника і зрадів. «Ось він - наш спаситель!»- крикнув він.
  Не встиг Очисник прийти до тями, як він стояв і захищав своїх рідних його мрія здійснилась.
  Залунав дзвоник і Очисник прокинувся, він зрозумів, що це був лише сон. Очисник побіг до батьків і розповів свою нічну пригоду!

  Портянкін Дмитро, 10 років

   

  Фільтр - рятівник

  Мій тато працює на меблевій фабриці.Інколи він бере мене з собою на роботу. Мені цікаво спостерігати за верстатами, які ріжуть і шліфують матеріали для нових шаф і кухонь.Повітря навколо чисте, бо працює спеціальне обладнання.
  Якось ми приїхали в цех, а там повно пилу. Забився фільтр.
  Поки я чекав тата, згадав, що на обладнанні бачив номер телефону. По ньому, напевно, можна зателефонувати майстру. Подумав я - й одразу побіг до татка. Як виявилося, всі саме шукали телефон в записниках.
  Я показав номер на обладнанні. Брудний фільтр, як здалося мені, полегшено зітхнув. Невдовзі прибув майстер і поставив новий фільтр. В цеху знову стало чисто. Ми з татом поїхали додому, де нас чекала мама на смачну вечерю.

  Сурженко Гліб, 8 років


  Дбайливий вентилятор

  На планеті Чисте повітря жив Вентилятор. Він багато працював, щоб всюди було чисто і затишно.
  Одного ранку Вентилятор не зміг встати з ліжка. Все тіло боліло.
  Вентилятор засмутився і заплакав. Хто тепер дбатиме про його планету? Його почула Хмаринка. Вона запропонувала полетіли разом до лікаря. Проте, почався дощ.
  Доки чекали веселки, Вентилятору стало зовсім зле. Хмаринка сама полетіла до лікаря. Планета темніла на очах. Стало спекотно й димно. Захворіли квіти та трави. Лікар з Хмаринкою ледве приземлилися.
  Уколи допомогли Вентилятору швидко одужати. Його двигун запрацював. Планета зраділа. Стало легше дихати деревам і квітам. Всюди лунало: "Наш Вентилятор одужав". А Вентилятор щиро посміхався.

  Симоненко Микита, 4 роки

  Детальніше
 • Команда Атон Сервіс вітає з новорічними святами!

  Шановні партнери та клієнти!
  Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Разом з вами ми досягаємо успіху й дбаємо про чисте довкілля. Збережімо хорошу традицію в Новому році. Хай 2022 рік буде позитивним, вдалим та щедрим на досягнення.

  Добра, щастя і міцного здоров'я!

  Інформуємо, що з 31 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року наша команда перебуватиме на різдвяних канікулах. Плануйте, будь ласка, співпрацю з урахуванням святкових днів.

  Дякуємо за довіру!

  З найкращими побажаннями, компанія Атон Сервіс

  Детальніше
 • Атон Сервіс збільшує експорт

  Цього тижня компанія Атон Сервіс відвантажила вісім столів для ручного шліфування серії MST в Білорусь. Замовник обладнання ─ компанія «Капіталстройгруп» ─ лідер із виробництва та реалізації сталевих  дверей.

  ТОВ «Капіталстройгруп» випускає продукцію під відомим брендом «МетаЛюкс». В асортименті компанії понад 100 моделей металевих дверей.На заводі компанії працює сучасне обладнання від провідних світових виробників, використовуються тільки високоякісні матеріали. Виробнича площа ─ 9000 кв. м. В рік компанія випускає 80 тисяч дверей.
  Обладнання компанії Атон Сервіс ─ фарбувальні стенди моделі TBS-3DN і столи для ручного шліфування серії MST ─ встановлено на ділянці виготовлення МДФ накладок. Це дозволило підвищити якість виконуваних робіт і суттєво покращити умови праці на ділянці кінцевої обробки дверних накладок.

  Компанії Атон Сервіс і Капіталстройгруп мають кілька успішних спільних проєктів.

  Детальніше