П’ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ УСПІХУ КОМПАНЇЇ АТОН СЕРВІС

Провідний український виробник систем аспірації та вентиляції компанія Атон Сервіс відзначає15-річний ювілей. Аспіраційне обладнання Атон Сервіс використовують в тринадцяти країнах світу. Своєму успіху компанія завдячує команді професіоналів, надійним партнерам і клієнтам.

Від продажу обладнання до інноваційного виробництва

Історія Атон Сервіс сягає 2004 року. Діяльність компанії розпочалася з постачання в Україну іноземного обладнання. У 2010 році після кризи запустили власний випуск аспіраційного обладнання.

Тепер Атон Сервіс має фахове проєктно-конструкторське бюро, високотехнологічне виробництво і відділ сервісного обслуговування.

Виробничі площі постійно збільшуються. В цехах ні пилу, ні диму. Власна інноваційна система аспірації працює відмінно. Все навколо сприяє комфорту і безпеці працівників.

Компанія використовує у виробництві топові комплектуючі кращих європейських виробників. Модельний ряд обладнання постійно оновлюється. Сертифікат ISO 9001 та СЕ відповідність – підтвердження професійності компанії, високого рівня якості обладнання і послуг.

Аспірація за європейськими стандартами

Аспіраційне обладнання Атон Сервіс може обслуговувати будь-яке деревообробне обладнання та верстати.Більш того їхній життєвий цикл подовжується. Йдеться про ефективне видалення пилу, фарбового туману, відходів після фарбування й очищення робочих місць.

Фільтруючі установки, шліфувальні столи, бункери-накопичувачі ─ це й інше обладнання постійно удосконалюється. Нові рішення враховують екологічні та економічні тенденції.

Компанія Атон Сервіс допомагає деревообробникам та меблевикам створювати продукцію, що відповідає високим європейським вимогам якості. Для кожного підприємства індивідуально підбирається стандартне обладнання або розробляється оригінальна система аспірації. Переваги обладнання Атон Сервіс вже оцінили десятки компаній різного масштабу. Вони впевнилися, що інвестувати в аспірацію вигідно.

 

Завжди на крок попереду

В основі роботи Атон Сервіс ─ філософія Кайдзен ─ покращення в усьому. Фахівці компанії завжди «на крок попереду». Клієнт отримує сучасну аспіраційну систему, яка очищає повітря, економить ресурси та дбає про безпеку виробництва.

Обладнання Атон Сервіс комплектується різними системами безпеки, служить довго і надійно.

Завдяки аспірації Атон Сервіс можна сортувати відходи ПВХ та ДСП і здавати вторинну сировину. Ніяких витрат на утилізацію. Навпаки ─ дохід.

При проєктуванні систем аспірації враховуються потреби і побажання замовника. Кожний проєкт ─  від установки до повітропроводу ─ нове творче рішення. Системи повітропроводів Атон Сервіс дозволяють проводити модернізацію і переміщення станків без зміни систем аспірації і додаткових інвестицій.

Системи аспірації Атон Сервіс гідно конкурують із зарубіжними. У планах  компанії ─ зберегти провідні позиції, збільшити виробничі потужності та вийти на нові ринки.

Зараз на лічильнику чистого повітря компанії ─  58.428.000 м3/ год. Цифри зростають кожного дня. Адже чисте майбутнє – в чистому сьогоденні!

Останні Новини

 • Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

   

  Компанія Атон Сервіс виготовила аспіраційне обладнання для ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН». Наша аспірація покращить процес деревообробки на підприємстві та забезпечить комфортні умови роботи.

  Продукція для  фабрики Blizzard Production :  фільтруюча установка PJF 120.Bd з імпульсною системою регенерації фільтрів стисненим повітрям, відцентровий вентилятор RH-AS 560, роторний клапан-дозатор RV 30, пульт керування системою аспірації, система іскрогасіння RIL 2.

  Обладнання Aton Service розроблене власним конструкторським відділом на основі новітніх технологій.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» раніше вже робила замовлення в Атон Сервіс. Наша система аспірації вже кілька років працює на фабриці в м.Чоп  Закарпатської області.

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН  виготовлено після релокації заводу нашої компанії  в Кольчино. Це одне з перших відвантажених замовлень на новому місці.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» засновано у лютому 2006 року австрійською  фірмою «Blizzard Sport GmbH». Основний вид діяльності – виготовлення якісних гірських лиж провідних світових брендів. Підприємство щороку розширяється, нарощує та модернізує виробниче обладнання та створює нові робочі місця.

  Співпрацюємо з кращими. Прискорюємо перемогу України!

  Детальніше
 • Фарбувальний комлекс для Varenycia Manufacture

  Фарбування меблів у Varenycia Manufacture 

  Ми виготовили та відвантажили замовлення для Varenycia Manufacture. Для фарбування меблів використовуватиметься наше обладнання –  комплекс TBS – 3DN.COMPLEX. Він працюватиме на сучасному меблевому виробництві на Львівщині.

  Фарбувальний комплекс серії TBS  –  професійне рішення для організації лакофарбувальної ділянки в меблевій, деревообробній та металообробній промисловості. Основна мета обладнання  –  створення надлишкового тиску і поділ повітряного потоку на зону фарбування і сушки. Зона для фарбування меблів обладнана камерою TBS, припливною установкою з водяним калорифером для підтримки необхідної температури (від 18 ° С до 25 ° С) та пленум боксами для рівномірного розподілу потоку повітря.

  Ключова відмінність виробництва Varenycia Manufacture  у педантичній ручній праці в поєднанні з роботизованими верстатами та інноваціями. Обладнання Атон Сервіс якнайкраще підходить для сучасного виробництва і виготовлення якісної продукції.

  Varenycia Manufacture  створює  меблі преміумкласу. Це мануфактура меблів з необмеженими можливостями. Відомі в Україні та за кордоном  серійні кухні Prosta та серія предметів інтер’єру DUB. 

  Varenycia Manufacture  меблює апартаменти, салони, приватні будинки, клініки, магазини, офіси, готелі, ресторани та кафе.   Меблі створюються у Львові, монтуються в Україні, Австрії, Іспанії, Польщі, Туреччині, Франції та Німеччині.

  Детальніше
 • Aton Service works

  Атон Сервіс працює для перемоги


  Компанія Атон Сервіс працює. Ми розпочали роботу на новому місці, віримо в Україну і перемогу. Ділимося хорошими новинами.

  • Ми здійснили релокацію бізнесу - наше виробництво переміщено з Броварів на Київщині до селища   Кольчино в Закарпатті
  • Наша команда з 15-річним досвідом працює, конструктори займаються новими розробками. У планах - розширення ринків збуту продукції.
  • Завод Атон Сервіс відновив роботу і  виготовляє замовлення.
  • Ми допомагаємо ЗСУ та Кольчинській громаді.
  • Фахівці заводу почали виготовляти саперні кішки для розмінування. Продукція має попит. Замовляйте  за номером +38 067 551 48 67.
  • Ми пропонуємо лазерну різку і гнуття металу на сучасному європейському обладнанні.
   Війна змінює економічну географію і  дає бізнесу нові можливості для розвитку.  Україна – це круто, Україна – це бренд. 
   Разом ми здобудемо перемогу і відновимо економіку. Атон Сервіс працює для України.
  Детальніше