Атон Сервіс експонуватиме рішення з аспірації та фарбування на XX Міжнародному промисловому форумі

Компанія Атон Сервіс ─ учасник виставки ХХ Міжнародний  промисловий форум. Ключова подія року в галузях металообробки та  машинобудування проходитиме 16 -19 листопада в Міжнародному виставкому центрі в Києві.

Рішення з аспірації та фарбування компанії Атон Сервіс будуть представлені на стенді С 06.

На нашій експозиції гості побачать інноваційне енергозаощаджувальне  обладнання. Ми продемонструємо:

 • шліфувальний стіл з перфорованою поверхнею для поглинання пилу під час зачищення металу вручну або електроінструментом,
 • поворотно витяжний пристрій для зварювального поста, що легко впорається з локальною витяжкою невеликих обсягів диму, пилу, газів, аерозолей в кількох зонах роботи,
 • мобільну фільтруючу установку FS-AS 2/PVU02 з самоочисними фільтрами, яка вбирає велику кількість пилу та дрібних частинок металу і повертає очищене повітря в робочі приміщення.

Ми розкажемо про аспіраційні системи Атон Сервіс, які можна застосувати на будь-якому підприємстві з металообробки, щоб поліпшити ефективність роботи.

Серед новинок ─ фальцеосадочний верстат, який незамінний на об’ємних ділянках повітропроводів, де потрібна максимальна герметизація.

Наші рішення враховують екологічні та економічні тенденції, удосконалюють виробництво.

П’ятнадцятирічний досвід компанії на ринку ─ гарантія розробки унікального проєкту з аспірації та фарбування.

Заощаджуйте енергоресурси з технологіями Атон  Сервіс!

Чекаємо вас на стенді С06!

Реєструйтеся онлайн.

 

 

 

 

 

Останні Новини

 • Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН

   

  Компанія Атон Сервіс виготовила аспіраційне обладнання для ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН». Наша аспірація покращить процес деревообробки на підприємстві та забезпечить комфортні умови роботи.

  Продукція для  фабрики Blizzard Production :  фільтруюча установка PJF 120.Bd з імпульсною системою регенерації фільтрів стисненим повітрям, відцентровий вентилятор RH-AS 560, роторний клапан-дозатор RV 30, пульт керування системою аспірації, система іскрогасіння RIL 2.

  Обладнання Aton Service розроблене власним конструкторським відділом на основі новітніх технологій.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» раніше вже робила замовлення в Атон Сервіс. Наша система аспірації вже кілька років працює на фабриці в м.Чоп  Закарпатської області.

  Обладнання для БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН  виготовлено після релокації заводу нашої компанії  в Кольчино. Це одне з перших відвантажених замовлень на новому місці.

  ТОВ «БЛІЦАРТ ПРОДУКЦІОН» засновано у лютому 2006 року австрійською  фірмою «Blizzard Sport GmbH». Основний вид діяльності – виготовлення якісних гірських лиж провідних світових брендів. Підприємство щороку розширяється, нарощує та модернізує виробниче обладнання та створює нові робочі місця.

  Співпрацюємо з кращими. Прискорюємо перемогу України!

  Детальніше
 • Фарбувальний комлекс для Varenycia Manufacture

  Фарбування меблів у Varenycia Manufacture 

  Ми виготовили та відвантажили замовлення для Varenycia Manufacture. Для фарбування меблів використовуватиметься наше обладнання –  комплекс TBS – 3DN.COMPLEX. Він працюватиме на сучасному меблевому виробництві на Львівщині.

  Фарбувальний комплекс серії TBS  –  професійне рішення для організації лакофарбувальної ділянки в меблевій, деревообробній та металообробній промисловості. Основна мета обладнання  –  створення надлишкового тиску і поділ повітряного потоку на зону фарбування і сушки. Зона для фарбування меблів обладнана камерою TBS, припливною установкою з водяним калорифером для підтримки необхідної температури (від 18 ° С до 25 ° С) та пленум боксами для рівномірного розподілу потоку повітря.

  Ключова відмінність виробництва Varenycia Manufacture  у педантичній ручній праці в поєднанні з роботизованими верстатами та інноваціями. Обладнання Атон Сервіс якнайкраще підходить для сучасного виробництва і виготовлення якісної продукції.

  Varenycia Manufacture  створює  меблі преміумкласу. Це мануфактура меблів з необмеженими можливостями. Відомі в Україні та за кордоном  серійні кухні Prosta та серія предметів інтер’єру DUB. 

  Varenycia Manufacture  меблює апартаменти, салони, приватні будинки, клініки, магазини, офіси, готелі, ресторани та кафе.   Меблі створюються у Львові, монтуються в Україні, Австрії, Іспанії, Польщі, Туреччині, Франції та Німеччині.

  Детальніше
 • Aton Service works

  Атон Сервіс працює для перемоги


  Компанія Атон Сервіс працює. Ми розпочали роботу на новому місці, віримо в Україну і перемогу. Ділимося хорошими новинами.

  • Ми здійснили релокацію бізнесу - наше виробництво переміщено з Броварів на Київщині до селища   Кольчино в Закарпатті
  • Наша команда з 15-річним досвідом працює, конструктори займаються новими розробками. У планах - розширення ринків збуту продукції.
  • Завод Атон Сервіс відновив роботу і  виготовляє замовлення.
  • Ми допомагаємо ЗСУ та Кольчинській громаді.
  • Фахівці заводу почали виготовляти саперні кішки для розмінування. Продукція має попит. Замовляйте  за номером +38 067 551 48 67.
  • Ми пропонуємо лазерну різку і гнуття металу на сучасному європейському обладнанні.
   Війна змінює економічну географію і  дає бізнесу нові можливості для розвитку.  Україна – це круто, Україна – це бренд. 
   Разом ми здобудемо перемогу і відновимо економіку. Атон Сервіс працює для України.
  Детальніше