Атон Сервіс збільшує експорт

Цього тижня компанія Атон Сервіс відвантажила вісім столів для ручного шліфування серії MST в Білорусь. Замовник обладнання ─ компанія «Капіталстройгруп» ─ лідер із виробництва та реалізації сталевих  дверей.

ТОВ «Капіталстройгруп» випускає продукцію під відомим брендом «МетаЛюкс». В асортименті компанії понад 100 моделей металевих дверей.На заводі компанії працює сучасне обладнання від провідних світових виробників, використовуються тільки високоякісні матеріали. Виробнича площа ─ 9000 кв. м. В рік компанія випускає 80 тисяч дверей.
Обладнання компанії Атон Сервіс ─ фарбувальні стенди моделі TBS-3DN і столи для ручного шліфування серії MST ─ встановлено на ділянці виготовлення МДФ накладок. Це дозволило підвищити якість виконуваних робіт і суттєво покращити умови праці на ділянці кінцевої обробки дверних накладок.

Компанії Атон Сервіс і Капіталстройгруп мають кілька успішних спільних проєктів.

Останні Новини

 • Історії переможців різдвяного конкурсу Атон Сервіс

  У цей чудовий різдвяний день представляємо юних переможців нашого конкурсу, які разом з батьками написали щасливі історії про чисте повітря. 

  Переможцями стали: чотирирічний Микита Симоненко, восьмирічний Гліб Сурженко та  десятирічний Дмитро Портянкін.

  Микита отримає сертифікат на подорож у місто професій KidsWill в Києві, Гліб та Дмитро - сертифікати на враження від Bodo.

  Публікуємо  історії переможців.

  Історія Очисника

  Новий рік - це свято бажань і мрій! Ось так і мріяв маленький Очисник. Він хотів стати великим і захищати своїх рідних від злого диму. Очисник був дуже хоробрим хлопчиком і ніколи нікого не боявся! Одного разу Очисник зрозумів, що його мрія може здійснитися. Коли падала зірка він загадав бажання - бути дорослим.
  Зранку він прокинувся і не повірив своїм очам: Очисник став великим і у нього появився навіть фільтр! Очисник побіг до батьків, щоб все розповісти, но їх не було, вони зникли. Маленький Очисник, тепер вже дорослий хлопчик і йому треба виконувати дорослу роботу!
  Він вмився і пішов на роботу.Тільки-но він зайшов в цех, то побачив, як всі бігали і метушилися. Ніхто не міг зрозуміти, куди зникли всі Очисники. Повітря було дуже брудним і треба було щось робити. Потім хтось замітив маленького дорослого Очисника і зрадів. «Ось він - наш спаситель!»- крикнув він.
  Не встиг Очисник прийти до тями, як він стояв і захищав своїх рідних його мрія здійснилась.
  Залунав дзвоник і Очисник прокинувся, він зрозумів, що це був лише сон. Очисник побіг до батьків і розповів свою нічну пригоду!

  Портянкін Дмитро, 10 років

   

  Фільтр - рятівник

  Мій тато працює на меблевій фабриці.Інколи він бере мене з собою на роботу. Мені цікаво спостерігати за верстатами, які ріжуть і шліфують матеріали для нових шаф і кухонь.Повітря навколо чисте, бо працює спеціальне обладнання.
  Якось ми приїхали в цех, а там повно пилу. Забився фільтр.
  Поки я чекав тата, згадав, що на обладнанні бачив номер телефону. По ньому, напевно, можна зателефонувати майстру. Подумав я - й одразу побіг до татка. Як виявилося, всі саме шукали телефон в записниках.
  Я показав номер на обладнанні. Брудний фільтр, як здалося мені, полегшено зітхнув. Невдовзі прибув майстер і поставив новий фільтр. В цеху знову стало чисто. Ми з татом поїхали додому, де нас чекала мама на смачну вечерю.

  Сурженко Гліб, 8 років


  Дбайливий вентилятор

  На планеті Чисте повітря жив Вентилятор. Він багато працював, щоб всюди було чисто і затишно.
  Одного ранку Вентилятор не зміг встати з ліжка. Все тіло боліло.
  Вентилятор засмутився і заплакав. Хто тепер дбатиме про його планету? Його почула Хмаринка. Вона запропонувала полетіли разом до лікаря. Проте, почався дощ.
  Доки чекали веселки, Вентилятору стало зовсім зле. Хмаринка сама полетіла до лікаря. Планета темніла на очах. Стало спекотно й димно. Захворіли квіти та трави. Лікар з Хмаринкою ледве приземлилися.
  Уколи допомогли Вентилятору швидко одужати. Його двигун запрацював. Планета зраділа. Стало легше дихати деревам і квітам. Всюди лунало: "Наш Вентилятор одужав". А Вентилятор щиро посміхався.

  Симоненко Микита, 4 роки

  Детальніше
 • Команда Атон Сервіс вітає з новорічними святами!

  Шановні партнери та клієнти!
  Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Разом з вами ми досягаємо успіху й дбаємо про чисте довкілля. Збережімо хорошу традицію в Новому році. Хай 2022 рік буде позитивним, вдалим та щедрим на досягнення.

  Добра, щастя і міцного здоров'я!

  Інформуємо, що з 31 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року наша команда перебуватиме на різдвяних канікулах. Плануйте, будь ласка, співпрацю з урахуванням святкових днів.

  Дякуємо за довіру!

  З найкращими побажаннями, компанія Атон Сервіс

  Детальніше
 • Як рішення з аспірації Атон Сервіс допомагають деревообробникам і меблевикам

  З моменту створення компанія Атон Сервіс допомагає виробникам поліпшувати процес виготовлення меблевої та деревообробної продукції, дбати про екологію та покращувати умови праці. Вигоди рішень  з аспірації  Атон Сервіс  демонструємо на прикладі виробництв.  

  В ТОВ «Фабрика Дверей «БудМайстер» у Павлограді ми взяли участь в модернізації виробництва і замінили стару аспіраційну систему на базі циклона. Сучасна аспіраційна система на базі фільтруючої установки PJF.270.Sc заощаджує енергоресурси і очищає повітря на 99, 9%. Економія тепла становить 95 %.

  Аспіраційна установка PJF 200Sc та інноваційний підхід до системи повітроводів застосований на підприємстві ТОВ «АГТ ПЛЮС» в Києві.  Це дозволяє переміщувати обладнання без заміни системи повітроводів. Фахівці Атон Сервіс розробили рішення, яке чудово підходить компаніям, що впроваджують сучасні автоматизовані системи керування підприємством.

  На ПП «Деревообробний завод «БРАМА» в Броварах в новому деревообробному цеху, де використовувалися стружковідсмоктувачі, наша команда встановила аспіраційну систему на базі фільтруючої установки PVF.80.Sc. У результаті підприємство покращило якість продукції, скоротило час на прибирання і вивільнило площі у виробничому приміщенні.

  Ми розробили систему аспірації для нового виробництва ТОВ МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІБУД» в Покровську. Нова система з установкою PJF.100.B замінила стружковідсмоктувачі. Якість продукції підвищилася, процес пакування прискорився, виробнича площа збільшилася, продуктивність праці зросла.

  Компанія ZLATEV ─ македонський виробник дизайнерських меблів ─  запустила на виробництві фарбувальний комплекс TBS-3D.COMPLEX. Наше обладнання допомагає досягти довершеності образів ZLATEV при фарбуванні.

  Завдяки аспірації Атон Сервіс ТОВ «Фірма БЮС-гарантія» в Чернігові сортує ПВХ та ДСП. Процес розподілу відходів забезпечують фільтруючі установки PVF.32.В та PJF.100.B. Такий розподіл дозволяє простіше утилізувати відходи.

  Фарбувальний комплекс TBS-3DN.REC з рекуперацією теплого повітря, змонтований на підприємстві «NESTO»в Стебнику, дозволив  збільшити обсяг продукції, підвищити якість фарбування виробів та поліпшив умови праці на виробництві. Комплекс ─ енергоефективне рішення, оскільки для підігріву 6000 м3\год повітря від -22°С до +20° С потрібно до 33 кВт теплоенергії.

   

   

   

   

  Детальніше