Робота компанії під час COVID-19

Шановні партнери!
У зв’язку з введенням в Україні запобіжних заходів поширення коронавірусу COVID-19, компанія Атон Сервіс також змінює формат роботи. Задля безпеки наших попупців і співробітників з 17 березня до 24 квітня 2020 року включно ми запроваджуємо дистанційний режим роботи для менеджерів та технічного офісу. Виробництво та склад працюють з дотриманням усіх запобіжних та профілактичних заходів безпеки.

При будь-яких змінах ситуації ми будемо вчасно інформувати усіх додатково.

Оперативну консультацію Ви можете отримати:
– електронною поштою: info@aton-service.com.ua; – за телефонами: +38 044 592 10 70, +38 067-402-21-13.

Дякуємо Вам за розуміння!
Будьте здорові та бережіть себе і своїх рідних!

З повагою,
колектив компанії «Атон сервіс».

Останні Новини

 • П’ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ УСПІХУ КОМПАНЇЇ АТОН СЕРВІС

  Провідний український виробник систем аспірації та вентиляції компанія Атон Сервіс відзначає15-річний ювілей. Аспіраційне обладнання Атон Сервіс використовують в тринадцяти країнах світу. Своєму успіху компанія завдячує команді професіоналів, надійним партнерам і клієнтам.

  Від продажу обладнання до інноваційного виробництва

  Історія Атон Сервіс сягає 2004 року. Діяльність компанії розпочалася з постачання в Україну іноземного обладнання. У 2010 році після кризи запустили власний випуск аспіраційного обладнання.

  Тепер Атон Сервіс має фахове проєктно-конструкторське бюро, високотехнологічне виробництво і відділ сервісного обслуговування.

  Виробничі площі постійно збільшуються. В цехах ні пилу, ні диму. Власна інноваційна система аспірації працює відмінно. Все навколо сприяє комфорту і безпеці працівників.

  Компанія використовує у виробництві топові комплектуючі кращих європейських виробників. Модельний ряд обладнання постійно оновлюється. Сертифікат ISO 9001 та СЕ відповідність – підтвердження професійності компанії, високого рівня якості обладнання і послуг.

  Аспірація за європейськими стандартами

  Аспіраційне обладнання Атон Сервіс може обслуговувати будь-яке деревообробне обладнання та верстати.Більш того їхній життєвий цикл подовжується. Йдеться про ефективне видалення пилу, фарбового туману, відходів після фарбування й очищення робочих місць.
  Фільтруючі установки, шліфувальні столи, бункери-накопичувачі ─ це й інше обладнання постійно удосконалюється. Нові рішення враховують екологічні та економічні тенденції.
  Компанія Атон Сервіс допомагає деревообробникам та меблевикам створювати продукцію, що відповідає високим європейським вимогам якості. Для кожного підприємства індивідуально підбирається стандартне обладнання або розробляється оригінальна система аспірації. Переваги обладнання Атон Сервіс вже оцінили десятки компаній різного масштабу. Вони впевнилися, що інвестувати в аспірацію вигідно.

   

  Завжди на крок попереду

  В основі роботи Атон Сервіс ─ філософія Кайдзен ─ покращення в усьому. Фахівці компанії завжди «на крок попереду». Клієнт отримує сучасну аспіраційну систему, яка очищає повітря, економить ресурси та дбає про безпеку виробництва.

  Обладнання Атон Сервіс комплектується різними системами безпеки, служить довго і надійно.

  Завдяки аспірації Атон Сервіс можна сортувати відходи ПВХ та ДСП і здавати вторинну сировину. Ніяких витрат на утилізацію. Навпаки ─ дохід.

  При проєктуванні систем аспірації враховуються потреби і побажання замовника. Кожний проєкт ─  від установки до повітропроводу ─ нове творче рішення. Системи повітропроводів Атон Сервіс дозволяють проводити модернізацію і переміщення станків без зміни систем аспірації і додаткових інвестицій.

   

  Системи аспірації Атон Сервіс гідно конкурують із зарубіжними. У планах  компанії ─ зберегти провідні позиції, збільшити виробничі потужності та вийти на нові ринки.

  Зараз на лічильнику чистого повітря компанії ─  58.428.000 м3/ год. Цифри зростають кожного дня. Адже чисте майбутнє – в чистому сьогоденні!

  Детальніше
 • Нове обладнання для лазерного різання

  Компанія Атон сервіс нарощує свої потужності для більш якісного та швидкого виробництва своєї продукції з новим обладнанням для лазерного різання.

  Сучасне виробництво вимагає застосування інноваційного обладнання, здатного виконувати обробку різних матеріалів з максимальною точністю, швидкістю і чистотою оброблюваної поверхні. Це дозволяє домогтися високої якості продукції та продуктивності роботи. А також, нашою компанією розроблено нове обладнання FTC-AS.Bd для видалення і очищення диму при лазерній різці.

  Детальніше
 • Виставки у Львові та Запоріжжі  На цьому тижні відбудеться 2 виставки, на яких буде представлена наша компанія. Запрошуємо відвідати наш стенд у Львові на Деревообробці-2021 з 18 по 21 травня на «Арені Львів» та у Запоріжжі на Запорізькому промисловому форумі з 18 по 20 травня у виставковому центрі «Козак-Палац».

   

  Детальніше